Rafet ile hiçbir zaman tamamen birbirimize ait olamadık, hep sorun sıkıntılar çıktı bir türlü el ele dahi tutuşamadık. İşte yukarıda izlemiş olduğunuz bu sikiş videosunda tamamen ikimizin olduk, artık inceldiği yerden kopsun diyerek seks dahi yaptık. Onu o kadar çok seviyordum ki size bunu anlatmama ancak o evliydi ve karısından ayrılması için ona baskı yapabilecek cadaloz bir kadın da değildim asla. Bu sebebten ondan isteyeceğim tek şey umarım ki yakın zamanda kendiliğinden karısından ayrılıp bana dönmesi yönünde olur. Her ne olursa olsun onu bütün kalbim ile sevmeye devam edeceğim ve bu şekilde kendimi ona teslim ederek istediği kadar sikiş çekmesine izin vereceğim. Ancak keşke bu görüntüleri internete yüklemeyi tercih etmeseydi.

Acaba bu bir numara ve strateji olabilir mi diye de kafamdan geçirmiyorum değilim. Netteki bu videoyu karısı görürse belki ondan ayrılabilir. Şiddetli kavgalar ederler ve Rafet sonunda benim olabilir, bana doğru koşarsa kollarımı ona her zaman açarım. Hiçbir zaman onu geri çevirecek bir insan olmadım, olmam da. İsterse siksin isterse benim ile on tane daha sikiş çeksin, hiç sıkıntı yok. Onu bütün yüreğim ve benliğim ile seviyorum ve bundan gurur duyuyorum.

Eğer karısı öğrenir ise ona tazminat ve boşanma davasını bir arada açabilir, bu da şu demek oluyor ki eğer böyle bir şey gerçekleşir ise o karı Rafet’in donuna kadar alır. Tamam seviyorum ama çulsuzken de hayat maalesef ki geçmiyor bu sebep ile sikiş dahi yapılmaz maalesef.

Category:

Genel, Sikiş

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*