Bu gün sizlere benim bu sektöre geçişimi ve seri halde çektiğim seks filmi kliplerimi göstereceğim, bunun hikayesini duymak için bir çoğunuzun özelden yazdığını ve meraklar içerisinde olduğunu biliyorum. O yüzden anlatacaklarım ile hem bu meraklarınızı gidermek hem de sektöre yeni katılacak olan kadın ya da erkek bireylerin önünü açmak, onları yönlendirmek istiyorum. Çünkü sektörde bir belirsizlik hakim ve bu işleri yaparak iyi paralar kazanılabildiğinden çoğu kişi habersiz. Hatta öyle ki bunu bir meslek olarak dahi görmediklerine eminim. Ancak seks filmi videoları aslında oyunculuk gerektiren ve yoğun mesailer sonucu ortaya çıkarttığımız ciddi bir iş, bunu göz önünde bulundurursak eğer katılmak isteyenleriniz olur ise bu yazı ciddi bir referans niteliği taşıyacaktır.

Öncelik ile bu sektöre girmek için sahip olmanız gereken en önemli özellik vücudunuzun iyi durumda olmasıdır, bundan kastım da şudur ki, o sizin enstrümanınız. Ona iyi bakmalısınız ki insanlara görsel olarak oynadığınız seks filmi yapıtlarında bir şeyler katın. Aynı zamanda mimikleriniz de en az vücut kadar önemli bir durumda. Eğer doğal davranmazsanız seyirci sizi anlar ve ikinci videonuzu izlemez, bu da size sektörde kalıcılık getirmediği gibi geçici bir pornocu olma yolunda ilerlersiniz. Tek yapmanız gereken şey elbette vücudunuz da değil. Saçınız başınız her şeyiniz ile bir seks filmi klibine hazır ve nazır durumda olmalısınız. Aksi takdirde rolü başkaları kapabilir. Libidonuzu iyi kontrol etmeli ve bol bol afrodizyak etkili ürünler tüketmelisiniz ki her zaman cinselliğe karşı bir açlığınız olsun.

Kendimden örnek vermem gerekir ise adımı arama motorlarında aratarak sayısız seks videoları serime ulaşabilir ve beni birer ikişer eğlencenize göre izleyebilirsiniz. Bu sayede ciddi de bir analiz yapmış olacağınız gibi, az çok mimiklerimi görebilir ve ne kadar doğal olduğunu siz de kendiniz izleyerek onaylayabilirsiniz. Hal böyle olunca yapmacık bir şekilde “ah uh” zevk sesleri çıkartan sektörde hemen belli olmakta ve yönetmenler tarafından seks videoları listesinden anında çıkartılmaktalar. Siz siz olun doğal olun, kendiniz olun ve spor yapmaya oldukça fazla özen gösterin. Spor bu işin yarısı diyebilirim. Formumu korumak için hem diyet hem de spor yaparak bu noktalara geldim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*